22.-26. maj 2019   l   Resultatlister 2018  

 

 

Udstillere

Herunder kan du se, hvilke udstillere der gæstede Equitour Aalborg 2018 og vi lover dig, at der bliver mindst lige så mange udstillere i 2019!

Vi har store planer for udstillingsområdet, der garanterer dig maksimal synlighed, så overvejer du at blive udstiller til Equitour Aalborg 2019, da kontakt vores udstilleransvarlige, Line Pagh Nielsen på mail Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. allerede nu.


Helgstrand Dressage VIP Lounge

Helgstrand Denmark www.helgstranddenmark.com
Valentin Brands www.valentinbrands.com
The Chedi Residences www.thechedi-andermatt.com/en/residences
Beatrice von Tresckow Designs Ltd www.beatricevontresckow.com/
Adamsbro Equestrian Lifestyle Concept www.adamsbro.se

Pagodetelt

Ingdam’s www.ingdams.com
Aloe Vera Huset www.aloeverahusetesbjerg.dk
Broholm www.broholm.biz
Skibby HC www.skibby-hc.dk
Agria Forsikring www.agria.dk
Horseworld Rideudstyr www.horseworld.dk
Ryttershoppen Svendborg www.ryttershoppen.dk
PAVO www.pavo-hestefoder.dk
Nørrelund Rideudstyr www.noerrelund.dk
CWD Danmark www.facebook.com/cwddanmark
Pro-rider www.pro-rider.dk
HHP Danmark www.hhp-international.com/danmark
Cavaleros-Denmark www.facebook.com/cavalerosdenmark
Flexisadler www.flexisadler.dk
Schockemöhle Sports Scandinavian www.schockemoehle-sports.com
Music & Motions www.music-motions.com
NoConcept www.noconcept.eu
Lang & Lang Rideudstyr www.facebook.com/LANG-LANG-Rideudstyr-199824883416647/
Verisure www.verisure.dk
The Meat Club www.themeatclub.dk

Andre

Audi Aalborg www.aalborg.audi.dk
Mustang Trailers www.mustang-trailers.dk
Horse-Trainer www.horse-trainerproducts.com
Maach Technic www.maachtechnic.dk
Lieven Hendrickx www.group-lh.be
Krabbe Invest Handel www.krabbeinvesthandel.dk
Midt Leasing
TG Horseboxes www.tghorseboxes.dk
Almas Park & Fritid www.parkogfritid.dk
Neergaard Trailer - Böckmann Danmark www.neergaardtrailer.dk

Catering

Caffee Mobile
Pizza Mama
Den Rullende Pølsemand www.denrullendepoelsemand.dk
Nam Food www.nam.dk
JP mobilfood - churros og is www.jp-mobilfood.dk

Kontakt os

Kontakt os for yderligere information eller spørgsmål vedr. stævnet

  • Grindstedvej 54, Uggerhalne, 9310 Vodskov
  • +45 40 25 49 86
  • jt@equitour.dk