Udstillere

Udstillertelt

Ingdam’s www.ingdams.com

Aloe Vera Huset www.aloeverahusetesbjerg.dk

B-Stensgaard www.b-stensgaard.dk

Hoffmann’s Rideudstyr www.hhoffmannsrideudstyr.dk

Fyns Rideudstyr www.fynsrideudstyr.dk

Broholm www.broholm.biz

Skibby HC www.skibby-hc.dk

Pimp Your Pony https://www.facebook.com/Pimp-Your-Pony-421522044721920/

Charmor www.charmor.dk

Horseworld Rideudstyr www.horseworld.dk

Ryttershoppen Svendborg www.ryttershoppen.dk

Donnerberg www.donnerberg.net

Agria Dyreforsikring http://www.agria.dk/ 

Epic Horse by Helgstrand https://epichorse.dk/

Strandhotellet Blokhus http://strandhotellet-blokhus.dk/ 

Valentin Brands http://www.valentinbrands.com/shop/frontpage.html

Stenholtgaard Equestrian https://stenholtgaard.dk/  

Aveve http://aveve.dk/DK.aspx

HHP Danmark http://www.hhpmassage.dk/

Everhorse http://www.everhorse.dk/dk/ 

EquiSpecially

 

Pagodetelte

EquiRex Products www.equirex.nl

Flexisadler www.flexisadler.dk

PAVO www.pavo-hestefoder.dk

Royal Horse http://horsecrown.dk/DK/Brands/Royal%20Horse%20(x30x)%20Foder.aspx

Nørrelund Rideudstyr www.noerrelund.dk

Nobel Food www.nobelfood.dk

Stutteri ASK www.stutteriask.dk

CWD Danmark https://www.facebook.com/cwddanmark/

Back on Track Danmark www.backontrack.com

Pro-rider http://prorider.dk/velkommen-til-pro-rider/

Equifirst http://equifirst.dk/DK.aspx 

Rider Sport Herning http://www.ridersport.dk/shop/frontpage.html

Special Horse http://specialhorse.dk/ 

 

På græs

Audi Aalborg www.aalborg.audi.dk

Nordvest box www.nordvestbox.dk

Krabbe Invest www.krabbeinvesthandel.dk

Absolute Horsetrucks www.absolutehorsetrucks.dk 

Absolute Cars www.absolutecars.dk  

A-equipment www.aequipment.dk

Cheval Liberté www.chevalliberte.dk

Mustang Trailers www.mustang-trailers.dk

TG Horseboxes www.tghorseboxes.dk

Horse-Trainer www.horse-trainerproducts.com/DK 

Equidana http://equidana.dk/ 

Maach technic http://maarchtechnic.dk/forside.aspx

Brdr. Hosbond http://www.hosbond.dk/ 

Poulsen Biler http://www.poulsenbiler.com/ 

Lieven Hendrickx Horse Supplements http://www.group-lh.be 

Almas Park og Fritid https://parkogfritid.dk/ 

 

Helgstrand VIP lounge:

Helgstrand Denmark http://helgstranddenmark.com/da/

Valentin Brands http://www.valentinbrands.com/shop/frontpage.html 

 

Madboder:

Anettes 3 P'er - Pizza, pasta & pandekager

CheerUp foodtruck - gourmet streetfood

Kalles Kaffe - kaffe og is

JP mobilfood - slik og churros 

Caffee Mobile

JP mobilfood - Pølser og kebab 

Wildebeest Gastropub

 

 

Kontakt os

Kontakt os for yderligere information eller spørgsmål vedr. stævnet

  • Grindstedvej 54, Uggerhalne, 9310 Vodskov
  • +45 40 25 49 86
  • jt@equitour.dk

Sponsorer